Haber
04 Nisan 2018 ( 157 izlenme )

Elma Sirkesi Sarımsak Kürü MUHTEŞEM FAYDASI ! OKUYAN HERKES PAYLAŞMALI !

Elma Sirkesi Sarımsak Kürü, zayıflama kürleri arasında elma sirkesi sarımsak kürü, en tesirli kür olduğu bilinmektedir. Kilo vermeyi ve sıkılaşmayı sağlayan bu kürün sağlık için de yararları vardır. Uzun yıllardan beri süre gelen bu karışım, ilk zamanlarda sağlık amaçlı kullanılmaktaydı.

Bedendeki kireç ile yağ kalıntılarını atan bu kür metabolizmanın sağlıklı olarak çalışmasını ve bir ayda 6-7 kilo civarında ciddi şekilde kilo verilmesini sağlıyor. Ayrıca Uzmanlar bu kürün hiçbir yan etkisinin bulunmadığını belirtiyorlar.

Elma Sirkesi Sarımsak Kürü İçin Malzemeler:

4 Baş sarımsak

500 mililitre organik elma sirkesi

Elma Sirkesi Sarımsak Kürü Yapılışı:

*Öncelikle şunu belirtmem gerekir; bu kürde kullanılacak olan sarımsak ve sirkenin tam olarak organik olması, hiçbir kimyasal katkı maddesi içermemesi gerekir. Hatta fiyatı 17-20 lira arasıdır. Bilgi olsun diye yazıyorum. Yoksa yapılacak işlemler tamamen boşa çıkar ve etkisini göremezsiniz. İlk olarak sarımsakların hepsini soyup, robottan geçirin ve cam bir kavanozun içerisine koyun. Üstüne organik elma sirkesini ekleyip, 10 gün süre ile bekleyin.

Kavanozu siyah bir poşete koyup, mutfak dolabı ya da evin her hangi bir karanlık bölümüne yani hiçbir biçimde güneş almayacak ve oda ısısında 10 gün boyunca bekletin. 10. günün sonunda bu kürü günde 1 tatlı kaşığı miktarı kadar, 2 kere kullanacaksınız. Sabah öğle akşam hangi aralıkta kullanacağınıza siz karar verin.

Sabah kullanmanızı çok tavsiye etmem midenizde hassasiyet varsa sıkıntı çıkabilir. Öğle ve aksam öğünleri daha iyidir. Yemekten 15 dakika kadar önce 1 tatlı kaşığı bu elma sirkesi sarımsak kürü suyundan alın. Aynı anda diğer elinizde bir bardak içme suyu hazır olsun. Kürden alınan sarımsak suyunu ağzınıza alın, ama yutmayın. Ardından Hemen diğer elde bulunan suyu içerek, ikisinin de aynı anda boğazdan geçmesini temin edin.

*Bu şekilde ağız kokumuz falan olmaz. İşte iştah kesen ve kilo vermeye yardımcı olan bu kürdür. Bu tarif denenmiş ve ayda 8 kiloya kadar verilebileceği söyleyebilirim. Burada sabırla elma sirkesi sarımsak kürünün uygulanması ve hırslı olunması gerekir. Umarım bu kürü dener ve sabır göstererek, başarıya ulaşır harika bir fiziğe kavuşursunuz.

Faydaları:

Bugün yazdığımız bu sarımsaklı iksir, sağlığına önem veren herkes için bir zorunluluktur. Bu iksirin sağlığınız için mucizeler yarattığını ve zehirlerin vücuttan atılmasında da yararlı olduğunu unutmayın.

Bağışıklık sistemini ve kan damarlarını güçlendirir, kalbi güçlendirir ve vücudu iyileştirir.

Ayrıca ekstra yağları giderir, metabolizmayı güçlendirir, kadın hastalıklarını ve iltihabı iyileştirir.

100den fazla hastalığa faydalı. Ve dediğimiz gibi, bunu evde de yapabilirsin.

Uyarılar: Yapılan elma sirkesi sarımsak kürünün doğru olduğunu renginden anlayabilirsiniz. Eğer kür yemyeşil ise korkmayın demek ki her şey yolundadır. Emzikli anneler ile herhangi bir rahatsızlık sebebiyle ilaç kullanan hastalar için uygun olamayabilir. Doktora başvurup, doktor tavsiyesiyle kullanılabilir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir