Finans-Ekonomi
11 Ağustos 2018 ( 229 izlenme )

Emekliye 450 Lira Verilecek

Emekliye 450 lira verilecek Bugün Dünya Emekliler Günü. Türkiye’de sayıları 12 milyonu aşan emekliler, son aylarda özellikle seçim sürecinin de etkisiyle birçok avantaja kavuştu. Finansal kurumlar da emeklilere çeşitli imkânlar sunarak, hayatlarını kolaylaştrıyor. Emekli müşterilerinin finansal gereksinimlarına çözüm üretmenin yanında, 

sosyal hayatlarını daha rahat ve keyifli geçirmeleri amacıyla çalışmalarını sürdüren DenizBank, Emekliler Günü’nü avantajlı ürün ve hizmetleriyle kutluyor. DenizBank, emekli maaşını 3 yıl
süresince kendisinden alma sözü veren emeklilere 450 TL’ye varan nakit kazanma fırsatı sağlamanın yanında, emekli tanıdıklarını DenizBank’a yönlendiren herkese, yönlendirdikleri fert başına 100 TL nakit hediye veriyor. Bununla beraber, prim borcu olanların borcunu ödeyerek emeklilik hakkı imkânı sağlayan 4 ay ödeme ötelemeli kredi ürünü sunan banka, Türkiye genelinde yaptığı marka iş birlikleri ve indirim kampanyaları ile de emeklilerin yaşamına kıymet katıyor.


Türkiye’deki tüm DenizBank şubelerinden öncelikli hizmet alabilen emekliler, 6 bin DenizBank ve PTT ATM’sinin yanı sıra, yurt dışındaki tüm banka ATM’lerinden ücretsiz para çekme işlemi yapabiliyor. Emekliler, DenizBank şubelerinde sıra beklemeden işlemlerini en hızlı şekilde gerçekleştirirken, kredi taleplerinde indirimli faiz oranlarından ve başka bankalardaki kredi borçları için de özel taksit ve vade avantajlarından faydalanıyor; uzun seneler çalışıp biriktirdiklerine, özel mevduat faiz oranları ile daha çok kıymet katabiliyorlar.


‘EMEKLİ BONUS’ DenizBank, Türkiye’de yalnız emeklilere özel tasarlanmış ilk kredi kartı Emekli Bonus ile alışveriş taksitlendirme, harcamalardan bonus kazanma şeklinde avantajlar da sunuyor. Söz mevzusu kart ile anlaşmalı üye iş yerlerinden indirimli alışveriş meydana getiren emekliler; elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarına dönemsel kampanyalarla indirim fırsatı yakalıyor; eczane, market vb.


Harcamalarında indirim fırsatlarının yanında döşem arıza, çilingir, cam kırılması şeklinde durumlarda da birçok avantajlı hizmetten faydalanabiliyorlar. Tüm emeklilerin bu özel gününü kutladığını söyleyen DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür desteksı Oğuzhan Özark “Bankamız, 2023 senesinde 100. Kuruluş yıl dönümünü kutlayacak olan Türkiye Cumhuriyeti için yaşamsal önem arz eden bir çok projenin ana finansörü konumunda bulunarak, ekonomik ve toplumsal kalkınmaya önemli ölçüde katkı sunuyor.


öteki taraftan senelerce çalışmış, üretmiş ve ülkemizin yarınlarının inşasında önemli rol oynayan emeklilerimizin hayatını ‘Deniz’de güzel kılmak da bizim için büyük bir öncelik. Bugün Türkiye’de 12 milyonun üzerinde emeklimiz bulunuyor ve emeklilere verilen kıymet, ülkelerin gelişmişlik düzeyinin önemli göstergelerinden biri. Emeklilerimizin gereksinimlarını en iyi anlayan ve beklentilerini en doğru şekilde karşılayan banka olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarımıza tüm Türkiye’de devam ediyoruz” dedi.


Bunlar da İlginizi Çekebilir