Haber
26 Aralık 2017 ( 387 izlenme )

Üzerinizde Muska Veya Büyü Var mı HEMEN Öğrenin!

Öncelikle büyüyü çözmek için tek yardım edecek olanın Allah’tan başka biri olmayacağını bilelim. Aşağıdaki duaları okumaya bir hafta boyunca günde 33 kere devam edelim, üzerinizdeki büyüyü çözmek için dua arayanlara 8 madde de bir tavsiye niteliğinde yazı hazırladık. Mutlaka sonuna kadar tamamlamakta fayda var.

Bu arada Unutmayın bu bazı tüccarların sizi kandırabilir. Asıl gaye Allah’a bol bol dua etmektir, ihtiyacınız olan tüccar sözde büyü çözücüler değildir.

BÜYÜYÜ ÇÖZMEK İÇİN 7 YOL!

1-) Fatiha Suresi ve Ayetel Kürsi bir hafta boyunca günde 33 kere okuyun

2-) Felak ve Nas sürelerini 1 hafta boyunca günde 33 kere okuyun

4-) Tevbe süresinin 129. ayetini günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun

“Fe in tevellev fe kul hasbiyallahu la ilahe illa hu*aleyhi tevekkeltu ve hübe Rabbül arşil azıym.”

Tevbe Süresi 129. ayet meali

“Eğer aldırmazlarsa onlara de ki;” Allah bana yeter.O’ndan başka ilah yoktur.Ben O’na güvenip dayanmaktayım. O büyük arşın sahibidir.”

5-) İsra süresinin 82. ayetini günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun

“Ve nünezzilü minel Kur’an’i ma hüve şifaüv ve rahmetül lil mü’minin.”

İsra Süresi 82. ayet Meali

“Biz Kur’an’dan öyle bir şey indiriyoruz ki,o , mü’minler için şifa ve rahmettir.”

6-) Enbiya Süresi 83. ayetin günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun

Enbiya Süresi 83.ayet meali,

“Rabbehu enni messeniyed durru ve ente erhamurrahimiyn.

“Rabbim! Benim başıma bu hastalık geldi, Sen merhametlilerin en merhametlisisin.”

7-) Mücadele süresinin 10 ve 19. ayetini günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun ”İstahveze aleyhimüş şeytanu fe ensahum zikrallah* Ulaike hızbuş şeytan*Elâ inne hızbeş şeytani humul hasirun.” “İnnemen necva mineş şeytani li yahzunkellezine amenu ve leyse bi darrihim şey’en illa bi iznillah*ve alellahi fel yetevekkelun.” Mücadele süresi 10 ve 19. ayet meali -Şeytan onları istila etmiş, onlara Allah’ı anmayı unutturmuştur.İşte onlar şeytanın taraftarlarıdır.Bilmiş ol ki şeytanın taraftarları hüsrana uğrayacaklardır. -Gizli konuşmalar , insanları üzmek için şeytandandır.Halbuki , Allah’ın izni olmadan hiçbir zarar veremez. Mü’minler , yalnız Allah’ güvensinler, dayansınlar.

Şuara süresinin 80. ayetini günde 33 defa 1 hafta boyunca okuyun “Ve izâ merıdtü fe hüve yeşfîn” (Şuara,80) ” Şuara süresinin 80.ayeti meali Hastalandığım zaman O bana şifa verir.” SONUÇ Tüm bunları tamamladıktan sonra artık Allah’a tevekkül etmeniz gerekmektedir. Bu süre şeytanın vesveselerinde kurtulun kulak asmayın. ve tüm olan bitenleri asla büyüye bağlamayın. Büyüyü çözmek için en byük yardımcı Allah olduğunu unutmayın. Bu duaları ne zaman daralırsanız tekrar okuyun.

Üzerimde büyü var mı acaba diye şüpheliyseniz aşağıdaki büyü işaretlerine dair yazımızı okuyabilirsiniz. bazen kendi sorunlarınızı kendiniz dışında bir sebebe dayandırmak adına insanlar büyü var der. Halbuki dönüp kendine bakıp iç hesaplaşmasını yapıp davranışlarını da gözden geçirmelidir. Aşağıdaki yazıyı okuyarak üzerinizde büyü var mı konusunda fikir alabilirsiniz. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Üzerinizde Büyü Olduğunu Gösteren 7 İşaret

Öncelikle büyüye dair ne yapılmalı kısa bir bilgi verelim. Yazımı altında üzerinizde büyü olduğuna dair 5 işaretten bahsettik.

Peygamber efendimizin de belirttiği üzere büyü yapmak veya vesile olmak dinimizde haram kılınmıştır. İslam, sihir ve büyü yapmayı, insanların kendi aralarını bozmak fitne sokmam veya zarar vermek için muska yapılması, en önemli günahlardandır. Dinimiz büyü yapmayı bu nedenle yasaklar. Ancak büyü veya sihir yoktur diyemeyiz. Sihir de büyü de vardır ama bunların yapılması islam dinine göre haramdır. İslam sihir veya büyünün varlığını inkar etmiyor sadece bu günahlardan özellikle nehy ediyor. Peki bazı ktü niyetli insanlar üzerimize büyü yaptığında bunu nasıl anlarız. Bununla ilgili bazı işaretler vardı bu işaretlere dikkat ederseniz üzerinde büyü var mı büyü yapılmış mı anlayabilirsiniz.

Büyü ile ilgili Bakara Süresinde şöyle bir ayet vardır?

“O sihri yapanlar, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar verebilecek durumda değillerdi. Onlar böylece kendilerine fayda veren şeyleri değil de, zarar verecek şeyleri öğrendiler.” (Bakara Sûresi, 102)

Büyü ile karı ve koca arasını açanlara dair yine Kuran-ı Kerim’de şöyle bir ayet vardır.

Elmalılı Hamdi Yazır tefsir kitabında şunu beyan eder

“Sihir yaparak karı-kocanın arasını ayıranlar, bu kadar kuvvetli bir sevgi bağını kıranlar bir topluma daha neler yapmazlar ki? Sihrin en büyük etkisi ruh üzerindedir”

Haram olan sadece büyü yapmak değildir, İnsanların herhangi bir problemini çözmek için büyücüye gitmesine de izin verilmemiştir. Muska, kağıt kullanrak büyü yapılması da dinimizce doğru değildir.

EVIMIZDE MUSKA BULDUĞUMUZDA NE YAPMALIYIZ?

Bir yerde muska kağıt veya büyü benzeri işaretler gördüğünüz zaman veya bulduğunu zaman öncelikle endişeye kapılmamak gerekir . Heyecandan uzak durulmalıdır. Başınıza gelen her kötülüğü her musibeti de büyüye bağlamak doğru değildir.

Unutmayalımki büyü ve muska işi yaptığını iddia eden çok fazla sahte tüccarlar vardır. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda evinizde muska gördüğünüzde ilk yapmanız gereken Allah’a sığınmak olsun. Unutmayın ki Allah herşeye kadirdir onun gücü herşeye yeteceğini hatırlamakta fayda var. İlk yöneleceğiniz kişi bir hoca değil Allah olmalı. Allah dua edip bol bol Felak ve Nas süreleri okunmalıdır.

İHTİYACI OLANLAR İÇİN PAYLAŞALIM…

Bunlar da İlginizi Çekebilir